Koszty renowacji felg. Jak je obliczyć?

15 lutego, 2020

Solidne, zadbane felgi mają bezpośredni wpływ na estetykę każdego pojazdu. Chcąc wyposażyć pojazd w nowy komplet aluminiowych felg, musisz przygotować się na spory wydatek, który niekiedy sięga nawet kilku tysięcy złotych. Nie oznacza to jednak, że przy ograniczonym budżecie musisz całkowicie pożegnać się z myślą o atrakcyjnych felgach. Wystarczy, że zdecydujesz się skorzystanie z usługi renowacji felg.

Ceny renowacji felg są różne, gdyż zależą od kilku czynników, które opiszemy poniżej. Jednak i tak ogólny koszt będzie niższy niż kupno nowy obręczy.

Wycena renowacji felg

Naszym klientom zapewniamy nie tylko profesjonalną realizację usług, ale również jasne zasady współpracy, w tym warunki cenowe. Dlatego też na naszej stronie wprowadziliśmy specjalny kalkulator umożliwiający dokonanie wstępnej wyceny renowacji felg. Jest to bardzo łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwoli ci oszacować koszt renowacji. W ten sposób samodzielnie oszacujesz budżet, jaki będziesz musiał przeznaczyć na odnowienie felg. W ten sposób przygotujesz niezbędny budżet i unikniesz przykrych niespodzianek.

Czynniki wpływające na koszt renowacji

Na ostateczną wycenę renowacji felg wpływa kilka czynników. Wystarczy je określić, korzystając z kalkulatora znajdującego się na naszej stronie internetowej, aby poznać koszt usług zapewnianych przez naszą firmę. Do czynników tych zaliczamy:

  • rodzaj felgi, np. aluminiowa,
  • rozmiar felgi: do 17”, 18”, 19”, 20”, 21”,
  • ilość felg do renowacji,
  • kolor felgi: czarny piano, shadow jasny, shadow ciemny, GOLD BBS, brąz mat, himalaya, czarny super mat, tytan, candy red, grafit jasny, silver vw, royal jasny, biały, dymione cnc, grafit porsche, srebro tesla, rose gold, ferric grey,
  • szczegóły naprawy: toczenie rantów, naprawa rantów, prostowanie felg,
  • stan felg (pięciostopniowa skala oceny),
  • opcje końcowe: polerowanie rantu, toczenie frontu CNC.

Po określeniu specyfiki felg oraz własnych potrzeb dowiesz się, jaki będzie ogólny koszt realizacji usługi.

Masz pytania?

Skontakuj się z nami!